Кубок STRODO

Під час осінніх канікул, з 28 по 31 жовтня 2014 року, у нашому шаховому клубі проходили змагання серед школярів «Кубок STRODO». У турнірах взяло участь 36 дітей, що змагалися у трьох кваліфікаційних турнірах.

Турнір «А» у якому грали другорозрядники, зібрав 9 учасників, що грали за коловою системою. Цікава та напружена боротьба розгорталася між 4 дівчатками та 5 юнаками. Перше та друге місце розділили між собою Бурилко Дмитро та Приборецький Максим, які набрали по 7 з 8 можливих. За додатковими показниками І місце здобув Дмитро, а ІІ місце отримав Максим. Відставши усього на півочка, на третій сходинці турнірної таблиці опинився Радченко Богдан. Результат Богдана 6,5 очок. Кращий результат серед дівчат показала Проценко Ксенія, яка набрала 5 очок.

Турнір «В» зібрав 6 юнаків, які змагалися за коловою системою у два кола. Серед третьорозрядників не було рівних у цьому турнірі Рубану Андрію, що набрав 9,5 очок з 10 можливих, зігравши лише одну партію унічию з Цесельським Артемом. Показавши такий блискучий результат, Андрій виконав ІІ спортивний розряд, з чим ми його і вітаємо! На другій сходинці турнірної таблиці з результатом 7 очок опинився Горьков Денис. Третю сходинку турнірної таблиці здобув Мостіпака Леонід. Результат Леоніда 6 очок.

Турнір «С» виявився найбільш масовим та непередбаченим. Для четверторозрядників навіть перевага у ферзя не гарантувала перемогу у партії. У цьому турнірі змагалося 20 хлопчиків та одна дівчинка, при чому один з хлопчиків ще, навіть, не ходить у школу, а відвідує дитячий садочок. Змагалися діти за швейцарскою системою у 10 турів. Набравши по 8,5 очок, двоє учасників Яременко Владислав та Тімаков Ростік розподілили між собою І та ІІ місце. Лише за додатковими показниками місця розподілилися так: у Владислава – І, а у Ростіка – ІІ. Відставши від хлопців на 1 очко, з результатом 7,5 очок з 10, ІІІ місце виборов Горбовий Андрій. Всі троє хлопців, виконали норматив ІІІ спортивного розряду. Вітаємо їх з цим і бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Всі переможці та призери нагороджені медалями, дипломами та цінними подарунками. А учасники, що вибороли І місце нагороджені ще й кубками.

Висловлюємо щиру подяку власникам магазину «STRODO» за спонсорську допомогу в організації турніру.