Меморіал Миколи Кондратюка

Вже традиційно на початку червня Черняхівщина радо зустрічає шахістів, що приїхали вшанувати пам’ять шахового композитора, міжнародного майстра, бронзового призера чемпіонату світу з шахової композиції Миколи Арсентійовича Кондратюка. От і цього року, 7 червня у просторому залі будинку культури зібралися шахісти з Житомира, Бердичева, Брусилова, Малина, Черняхова, Коростишева, Києва, Київської, Хмельницької та Черкаської області щоб у дружньому колі поспілкуватися та пограти в шахи.

На старт турніру вийшло 42 учасника, а після І туру до змагань долучилося ще 2. Отже, всього за швейцарською системою грало 44 шахіста, з них 4 майстра, 19 кандидатів у майстри спорту, 17 першорозрядників та 4 другорозрядника. Змагання були особисті з контролем часу по 15 хвилин кожному учаснику до закінчення партії.

Рейтинг-фаворитом змагань був майстер спорту Ігор Випханюк (м. Житомир), який не програвши жодної партії зайняв І місце. Результат Ігоря 6 очок з 7 можливих. А от розподіл решти місць у турнірній таблиці вирішувався у останньому турі, адже після VI туру шестеро учасників мало по 4,5 очка та ще п’ятеро  по 4 очки. Отже, у «тісній»  боротьбі,  з  результатом 5,5 очок,  ІІ місце  виборов  кандидат у майстри спорту  Крошняков Денис  (м. Бердичів). Денис виграв 5 партій, 1 зіграв унічию і 1 партію програв. Місця з ІІІ по VII (нагороджувалося лише VI) між учасниками, що набрали по 5 очок розподілилися за додатковими показниками, так:

ІІІ місце – кандидат у майстри спорту Черних Володимир (м. Київ),

ІV місце – міжнародний майстер Ревуцький Володимир (м. Житомир),

V місце – кандидат у майстри спорту Вінарчук Олександр (м. Бердичів),

VІ місце – майстер ФІДЕ Думанський Ярослав (м. Житомир),

VІІ місце – майстер спорту Поліщук Олег (м. Старокостянтинів, Хмельницька обл.).

Також додатково були нагороджені учасники у таких номінаціях:

Кращий результат серед жінок показала кандидат у майстри спорту Кручак Леся (м. Бердичів). Результат 3 очка.

Кращий результат серед дівчат – першорозрядниця Корнійчук Олександра (м. Житомир). Результат 2,5 очка.

І місце серед юнаків – кандидат у майстри спорту Зосимович Денис (м. Житомир). Результат 4,5 очка.

ІІ місце серед юнаків – першорозрядник Башмаков  Денис (м. Житомир). Результат 3,5 очка.

Кращий результат серед представників міста Черняхів – кандидат у майстри спорту Малашевич Василь. Результат 3,5 очка.

Наймолодший учасник турніру (10 років) – першорозрядник Новіцький Ярослав (м. Житомир) та другорозрядник Корнійчук Федір (м. Житомир). Результати хлопців 2,5 та 1,5 очка відповідно.

Найстарший учасник турніру (71 рік) – першорозрядник Гекалюк Степан (м. Житомир). Результат 1 очко.

Результати інших учасників у таблиці.

Учасники, що посіли з І по VІ місце, а також шахісти, які показали кращі результати у своїх номінаціях нагороджені грошовими призами. А переможець турніру та призери нагороджені також дипломами та медалями.