XVI меморіал пам’яті Олександра Кравченка

Вже традиційно на початку березня Коростишівський шаховий клуб гостинно приймає учасників щорічного меморіалу пам’яті Олександра Кравченка. На XVI меморіал, що проходив 1 березня 2015 року, приїхало 44 учасника з Києва, Тернополя, Житомира, Бердичева, Малина, Попільні, Олевського р-ну та Коростишева. Кваліфікаційний склад учасників був досить високий: 1 міжнародний гросмейстер (Шишкин Вадим, рейтинг 2505), 1 міжнародний майстер (Ревуцький Володимир, рейтинг 2322), 2 майстра спорту (Випханюк Ігор, рейтинг 2460 та Подольський Антон, рейтинг 2350), 1 майстер ФІДЕ (Герасимчук Сергій, рейтинг 2268), 16 кандидатів у майстри спорту, 16 першорозрядників та 7 другорозрядників. Змагалися шахісти за швейцарською системою, у 7 турів з контролем часу по 15 хвилин кожному учаснику до закінчення партії.

Шишкин Вадим

Сенсації у турнірі не відбулося і І місце зайняв рейтинг-фаворит турніру – Шишкин Вадим (Київ), який набрав 6,5 очок з 7 можливих, вигравши 6 партій і зігравши унічию лише 1 партію.

Випханюк Ігор

Відставши на одне очко від переможця змагань, ІІ місце у турнірі посів чемпіон Житомирської області – Випханюк Ігор (Житомир). Результат Ігоря 6 очок.

Фольверт Павло

ІІІ та IV сходинку турнірної таблиці, з результатом 5 очок з 7, розділили між собою два учасники – Фольверт Павло (Житомир) та Крошняков Денис (Бердичів). За додатковими показниками (скорочений Бухгольц, Бухгольц та кількість перемог) третє місце виборов Павло, а четверте – Денис.

Набравши по 4,5 очка, 8 учасників так розподілили між собою місця за додатковими показниками:

V місце – Хітріч Роман (Бердичів),

VІ - VІІ місце – Кравченко Леонід (Коростишів), Корнійчук Володимир (Олевський р-н).

VІІІ місце – Коденський Юрій (Київ),

ІХ місце – Мякиньков Максим (Житомир),

Х місце – Ревуцький Володимир (Житомир),

ХІ місце – Подольський Антон (Тернопіль),

ХІІ місце – (кращий результат серед жінок) – Подольська Зорина (Бердичів).

Кращий результат серед юнаків – Башмаков Денис (Житомир).

Кращий результат серед дівчат – Кулага Дарина (Житомир).

Кращий результат серед ветеранів – Мерзлий Павло (Попільня).

Кращий результат серед другорозрядників – Яременко Андрій (Коростишів).

Кращий результат серед першорозрядників – Сенько Петро (Коростишів).

Кращий результат серед представників районів – Барановський Сергій (Малин).

Кращий результат серед юнаків Коростишева – Арманов Владислав.

Кращий результат серед ветеранів Коростишева – Кравченко Анатолій.

Кращий результат серед жінок Коростишева – Шемет Марина.

«Щасливе місце» (16, 26, 36) – Дубівка Дмитро, Поліщук Анатолій, Шемет Віталій, Радченко Богдан.

Спецпризи у номінації «Шахова родина» (кубки):

Сім’я Подольських – Антон та Зорина

Сім’я Шемет – Віталій, Марина та Олександр.

Детальніше як розподілили між собою місця учасники турніру можна побачити у таблиці.

Переможець турніру нагороджений кубком та медаллю. Призери змагань нагороджені медалями. Учасники, що зайняли з 1 по 10 місце та учасники, що показали кращі результати у своїх номінація нагороджені грошовими призами.

Хоч результати турніру виявилися не зовсім передбачуваними, дехто з сильних гравців, навіть, не потрапив у призи. Але змагання пройшли у теплій і дружній атмосфері та сприяли розвитку дружніх відносин та вшануванню пам’яті нашого земляка.