Сімейний турнір - 2015

Вже стало доброю традицією, на початку січня, у шаховому клубі проводити сімейний турнір, який з нетерпінням чекають як діти, так і батьки. Цей рік не став виключенням. І тому, 4 січня 2015 року, шаховий клуб РБК був заповнений різними поколіннями шахістів, які боролися за титул «Найсильніша шахова родина». Учні нашої шахової школи запросили до своїх команд родичів, які разом з ними боролися у трьох розрядних групах. Група «А» - найсильніша, тут команди у яких на першій шахівниці грали діти І та ІІ розряду. У групі «В» команду очолювали учні ІІ та ІІІ розряду. Та група наймолодших шахістів «С» - капітани команд шахісти ІV розряду. Кожна команда складалася з двох учасників (шахіста-розрядника та члена його родини). Усього таких команд було 21.

Контроль часу з якими грали учасники – 20 хвилин кожному до закінчення партії. За зіграні матчі нараховувалися фактично набрані очки.

У групі «А» змагалося 6 команд, які грали за коловою системою у 5 турів. У запеклій боротьбі, І місце, з результатом 7 очок, виборола команда Радченків (Богдан + тато). Відставши на 1 очко, тобто набравши 6 очок з 10, ІІ місце посіла команда Бурилко (Діма + тато). ІІІ місце розділили між собою не менш сильні 2 команди (нагороджені обидві) Ніколайчук (Дмитро + хрещена) та ще одна команда родини Радченко (Іванна + хрещений). Результати команд 5,5 очок. Решта результатів у таблиці

Середня група «В» виявилася наймасовішою. На старт змагань вийшло 9 команд, що змагалися за швейцарською системою у 5 турів. У цьому турнірі не було рівних команді родини Герасимчук (Юля + дідусь), які показали результат 8 очок з 10 можливих, при чому 5 очок набрала Юля, яка виграла всі партії. ІІ місце завоювала команда двох братів (Довгалюк Вадим + Ляденко Максим). Результат хлопців 6,5 очок. І якщо команди зайнявши перші два місця лідирували ще після 3 туру, то доля третього місця не була відома аж до останнього туру. Вигравши останній матч з рахунком 2:0, ІІІ сходинку турнірної таблиці забезпечила собі команда родини Демчук (Максим + бабуся), що набрала 5,5 очок з 10. Решта результатів у таблиці.

Серед учасників групи «С», що змагалися за коловою системою (грало 6 команд),  найкраще виступила команда сім’ї Войналович (Ілля + тато Олександр). Вигравши 4 матчі та зігравши 1 у нічию, команда набрала 8,5 очок, що дало їй можливість посісти І місце. ІІ місце зайняла команда яку очолював один з наймолодших учасників змагань. Це команда родини Ярмоліцьких (Владислав + тато). Результат цієї сім’ї 6 очок з 10. Набравши по 5 очок, у напруженій боротьбі,  ІІІ місце поділи між собою 2 команди  (нагороджені обидві), Кошмак (Аня + тато) та Григоришен (Владислав + мама). Найкращий результат серед ІV розрядників, на першій шахівниці, показав Григоришен Владислав. Решта результатів у таблиці.

Переможці та призери змагань нагороджені медалями і дипломами. А команди, які не зайняли призові місця, були також, нагороджені дипломами у номінаціях «найспортивніша родина», «найінтелектуальніша родина», «найдружніша родина» та «найкмітливіша родина».

Також всі діти, що грали у турнірі отримали цукерки.

І діти, і їх рідні були сповнені найпозитившіх емоцій від змагань, які підвищують рівень гри шахістів та сприяють зміцненню родинних зв’язків.