Шаховий бліцтурнір присвячений Дню Незалежності України

24 серпня 2013 року у шаховому клубі РБК пройшов бліцтурнір присвячений 22-й річниці з дня Незалежності України. Змагання відбувалися у цікавій та запеклій боротьбі у трьох кваліфікаційних турнірах "А", "В" та "С". Всі турніри проходили по коловій системі.

Турнір "А" налічував 12 учасників серед яких вихованець коростишівської шахової школи, зараз представник Італії, майстер спорту - Гілевич Артем. Крім Артема у турнірі взяли участь 2 кандидати у майстри спорту, 4 першорозрядника, та 5 другорозрядників.

Перше місце, непрогравши жодної партії, проте зігравши дві партії у нічию, виборов Гілевич Артем. Результат - 10 очок з 12. Друге місце, з результатом 9,5 очок з 12, зайняв Волотовський Кирил. Набравши 9 очок з 12 можливих третє місце зайняла Шемет Марина.

Турнір "В" в якому брали участь третьорозрядники налічував теж 12 чоловік, з них 5 дівчаток і 7 хлопчиків. Цікаво те, що для третьорозрядників це був перший бліцтурнір у їх житті, бо раніше вони не грали аж 11 турів з контролем часу 5 хв до кінця партії.

Два учасника турніру набрали однакову кількість очок - 10 з 12. І тільки особиста зустріч вирішила розподіл місць. Тож перше місце виборов Радченко Богдан, а друге місце зайняв Бурилко Дмитро. На третій позиції опинився Підкевич Захар який набрав 7 очок з 12 можливих.

Серед дівчат не було рівних Гурман Аліці, яка здобула 7 перемог у 12 партіях. На другому місці з результатом 6 очок з 12 опинилася Радченко Іванна. На третій позиції, трохи відставши від першого та другого місця, - Кропивницька Анна. Її результат 3,5 очка з 12.

Турнір "С" - це турнір чотирьохрозрядників. У змаганнях боролися 6 учасників, 3 дівчаток та 3 хлопчиків.

Здобувши перемогу у всіх партія (5 очок) перше місце зайняв Пенчев Олександр. Євдоченко Ірина набравши 3,5 очка з 5 посіла другу сходинку. І на третьому місці з результатом 3 очка з 5 опинився Пенчев Андрій.

Всі переможці та призери змагань нагороджені дипломами відділу сім'ї, молоді та спорту районної державної адміністрації.