Чемпіонат Коростишівського району з шахів присвячений Дню Конституції України та Дню молоді

З нагоди відзначення 18-тої річниці Основного Закону Української держави, у шаховому клубі РБК проходив чемпіонат Коростишівського району з шахів присвячений Дню Конституції  України та Дню молоді. Змагання відбувалися у трьох кваліфікаційних категоріях: турнір А (І-ІІ розряд), турнір В (ІІІ розряд), турнір С (ІV розряд). Зважаючи на канікулярний період у турнірах взяли участь лише 27 учасників, які змагалися за швейцарською системою у 4 тури.

Турнір А зібрав 13 учасників (четверо першорозрядників та дев'ять другорозрядників, які нагороджувалися окремо). У напруженій боротьбі серед перших розрядів два учасника, Рзаєв Руслан та Новобранець Ярослав, набрали по 3,5 очка з 4-х можливих, але за додатковими показниками кращим виявився Руслан, який і посів І місце. На другу ж сходинку перемістився Ярослав. Трійку призерів закриває Вайднер Віктор, який відстав від першого і другого місця усього на півочка. Результат Віктора 3 очка.

Серед другорозрядників не було рівних Яременку Андрію, який здобув 3 перемоги у турнірі і програв лише одну партію переможцю серед першорозрядників, Рзаєву Руслану. Другу і третю сходинку, з результатом 2 очка, розділили два учасника - Приборецький Максим та Бурилко Дмитро. Але додатковий показник Максима виявився кращим, він і зайняв ІІ місце. А ІІІ місце посів Дмитро.

Турнір В у якому змагалися між собою 8 учасників, виявився не менш цікавим ніж інші. Граючи на рівні з хлопцями, перше місце у турнірі здобула дівчинка, Герасимчук Юлія, яка показала абсолютний результат 4 очка з 4-х можливих. Друге місце виборов Рубан Андрій який набрав 3 очка, а на третій сходинці з результатом 2,5 очка опинився Горьков Денис.

Турнір С зібрав шестеро наймолодших учасників. Тут у цікавій боротьбі перше-друге місце між собою розділи Якубенко Андрій та Тімаков Ростік, які набрали по 3 очка. За додатковим показником Ростік зайняв І місце, а Андрій - ІІ місце. Відставши на півочка, ІІІ місце посів Савченко Андрій, який набрав 2,5 очка з 4-х.

Всі переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу сім'ї, молоді та спорту державної адміністрації.