Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 8 років

З 1 по 12 червня 2014 року в місті Іллічівську (Одеська область) проходив Чемпіонат України 2014 року з шахів серед юнаків і дівчат до 8 років.  17 областей делегували юних шахістів для участі в чемпіонаті. У турнірі юнаків брали участь 46 шахістів, а в турнірі дівчат - 26. Житомирську область, представляли 2 учасники з м.Коростишів - Яременко Андрій та Герасимчук Юлія.

У програмі передбачалися змагання з класичних і швидких шахів.

Класичні шахи:

Система: швейцарська, 9 турів.
Контроль часу: по 90 хвилин на перші 40 ходів плюс 30 хвилин до закінчення партії кожному учаснику з додаванням 30 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого.

Швидкі шахи:

Контроль часу: по 10 хвилин до закінчення партії кожному учаснику з додаванням 10 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого.

Не дивлячись на юний вік наших шахістів, і на те що це їх перший виїзд на чемпіонат України, Андрій і Юлія достойно представили нашу область.

У змаганнях з класичних шахів: Яременко Андрій набравши 4,5 очка з 9 можливих поділив з 22 по 26 місце та маючи найкращі додаткові показники зайняв 22 місце з 46.

Герасимчук Юлія, показала результат 5 очок з 9, поділила з 8 по 12 місце та нажаль за додатковими показниками опинилася лише на 12 місці з 26.

Мабуть, трішки стомившись після напруженої боротьби з класичних шахів, у змаганнях з швидких шахів вже взяли участь менше учасників. Хлопчиків грало - 39, а дівчаток - 20. Але наші земляки, незважаючи на втому продовжували боротьбу.

Андрій, у змаганнях зі швидких шахів, показав кращий результат - 5,5 очок з 9. У результаті він розділив з 9 по 13 місце, за додатковим показником опинившись на 12.

Юля, показала такий же самий результат, - 5 очок з 9 можливих, що у підсумку дало їй можливість поділити 7 - 9 місце. Додатковий показник опустив Юлію на 9 сходинку у турнірній таблиці.

Це тільки перший серйозний виступ Андрія та Юлії, а тому всі їх перемоги та високі місця у них ще попереду.