"Біла тура"

25 та 26 квітня 2015 року школярі нашого міста демонстрували свої бійцівські якості за шахівницями у командній першості міста на кубок «Біла тура». Всього на старт вийшло 6 команд, які змагалися за коловою системою у 5 турів. Склад команди: 4 хлопчика + 1 дівчинка. Контроль часу – по 30 хвилин кожному учаснику до закінчення партії.  

У цікавій і до останньої партії непередбачуваній боротьбі, І місце з результатом 18 командних очок (зараховувалися фактично набрані командою очки) з 25 можливих виборола команда у якій грало 3 дівчаток і лише 2 юнака. Склад команди: Проценко Ксенія, Герасимчук Юлія, Семенович Артем, Савченко Андрій та Кошмак Анна.

Поступившись на 3 очка, тобто набравши 15 командних очок, ІІ сходинку турнірної таблиці виборола команда, яку очолював Радченко Богдан. За команду крім Богдана грали – Радченко Іванна, Якубенко Андрій, Пєнчев Андрій та Мегедь Олександра.

На ІІІ місці опинилася команда у складі Ляденка Максима, Горькова Дениса, Довгалюка Вадима, Глагоцького Артема та Дубівки Олександри. Результат команди 13 очок.

Кращі результати за шахівницями:

На І – абсолютний результат, 5 очок з 5 можливих, показав Радченко Богдан.

На ІІ – кращою була Герасимчук Юлія, 4,5 очка.

На ІІІ – Довгалюк Вадим, 5 очок.

На IV – Савченко Андрій, 4 очка.

На V (серед дівчат) – Бондар Софія, 5 очок.

 

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами ДЮКФП, а також медалями, солодощами і презентами придбаними за рахунок спонсорів та за сприяння президента федерації шахів міста Коростишева.  

Write a comment

Comments: 0
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика