Керівник гуртка - 2013

28 листопада 2013 року у Міністерстві освіти і науки України заступник Міністра освіти і науки України Борис Жебровський урочисто вітав переможців Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2013».
27 призерів (І-ІІІ місця) та 32 лауреати конкурсу, які протягом трьох днів демонстрували фахову майстерність з п’яти конкурсних напрямів: «Краєзнавство», «Спортивний туризм», «Військово-патріотичне виховання», «Дослідницько-експериментальна робота», «Фізкультурно-спортивна робота» нагороджено дипломами, подарунковими книгами та пам’ятними відзнаками від Інституту інноваційних технологій та змісту освіти, Українського державного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, Комітету з фізичної культури і спорту Міністерства освіти і науки України, газети «Позашкілля» видавництва «Шкільний світ», Федерації шахів України.

Честь Житомирщини на цьому конкурсі захищав тренер Коростишівської ДЮКФП - Добрінецький Павло Іванович. Конкурс відбувався 3 дні, за які конкурсанти мали представити свої методичні надбання, презентацію власного досвіду та провести відкрите заняття на базі однієї з Київських шкіл.

Тренерський досвід, високі спортивні досягнення учнів Павла Івановича, цікавий та методичний урок, більше 10 власних (авторських) книжок - все це було високо оцінено членами журі Міністерства освіти. В результаті, Павло Іванович Добрінецький став переможцем Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка-2013», з чим ми його щиро і вітаємо!

Write a comment

Comments: 0
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика