Коростишівське літо - 2014

Вперше у шаховому клубі РБК 12-13 липня пройшов турнір зі швидких шахів «Коростишівське літо – 2014». 42 учасника з Коростишева, Житомира, Малина, Бердичева, Борисполя (Київська обл.), Старокостянтинова (Хмельницька обл.), та Києва змагалися особисто у таких категоріях:

Турнір «А» - 2001 н.р. і старші.

Турнір «В» - 2002-2003 р.н.

Турнір «С» - 2004 р.н. і молодші.

Всі турніри проходили за швейцарською системою у 7 турів, з контролем часу 30 хвилин кожному учаснику до кінця партії.

На старт турніру «А» вийшло 14 учасників, 12 чоловіків та 2 дівчини. Рейтинг фаворитом  (2421) змагань був майстер спорту Поліщук Олег (Хмельницька обл.), який програвши лише одну партію та набравши 6 очок з 7 можливих і зайняв І місце. Другу сходинку турнірної таблиці посів Зосимович Денис (Житомир), єдиний учасник який зміг виграти у переможця змагань та показав найкращий результат серед юнаків. Результат Дениса 5,5 очок. Закриває трійку призерів учасник з Коростишева, Кравченко Леонід, який набрав 5 очок з 7. Кращий результат (4 очка) серед представниць прекрасної половини людства у Тіторенко Ольги (Житомир).

Турнір «В» зібрав 12 учасників, 4 дівчинки та 8 хлопчиків, з яких 3 – першорозрядника та 9 – другорозрядників. Навіть невдало зігравши останню партію, ще за тур до кінця І місце забезпечив собі Осадчук Дмитро (Малин), який показав результат 5,5 очок з 7. Відставши від переможця змагань на півочка, тобто набравши 5 турнірних очок, Корнійчук Олександра (Житомир) зайняла ІІ місце та показала кращий результат серед дівчат у даній віковій категорії. ІІІ місце, з результатом 4,5 очка, здобув теж представник Житомира – Басистий Іван. Кращий результат серед дівчат міста Коростишева у Проценко Ксенії – 4,5 очка.

Найбільш цікавим виявився турнір «С», у якому змагалися діти до 10 років та з окремим заліком діти до 8 років. Наймолодшому учаснику даного турніру усього 7 рочків.

До 10 років: у запеклій боротьбі, показавши абсолютний результат, 7 очок, І місце здобув Новіцький Ярослав (Житомир). На ІІ місці опинився теж житомирянин – Корнійчук Федір, який показав результат 5 очок з 7. І, нарешті, ІІІ місце посів учасник з Коростишева, Радченко Богдан. Результат Богдана 4 очка.

До 8 років: змагаючись нарівні з учасниками старшими на два роки, першу турнірну сходинку виборов Трушко Андрій (Бориспіль), який набрав 5 турнірних очок. Трішки гірший результат, 4,5 очка з 7, показав Яременко Андрій (Коростишів), який і посів друге місце. Третє ж місце завоював учасник з Києва – Лисаков Михайло, з результатом 4 очка. Кращий результат серед дівчат, у Герасимчук Юлії (Коростишів). Юля набрали 3 очка.

Переможці та призери всіх турнірів нагороджені кубками, дипломами, медалями та призами.

Літня погода цього року зовсім не радує… Але не зважаючи на це «Коростишівське літо - 2014» порадувало напруженою боротьбою, цікавими партіями, несподіваними результатами та радісними емоціями. 

 

Фінальна таблиця турніру "А"
таблиця (турнір А).pdf
Adobe Acrobat Document 77.7 KB
Фінальна таблиця турнір "В"
таблиця (турнір В).pdf
Adobe Acrobat Document 74.5 KB
Фінальна таблиця турнір "С"
таблиця (турнір С).pdf
Adobe Acrobat Document 77.6 KB

Write a comment

Comments: 0
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика