"Кубок Волошина"

З нагоди 71-річниці з дня визволення району та міста Коростишева від фашистських загарбників 27-28 грудня 2014 року у шаховому клубі РБК пройшов щорічний турнір «Кубок Волошина».  Цього року змагання були командні. На старт змагань вийшло 6 команд, що складалися з 4 учасників (І – ІV розряду), які змагалися за коловою системою у 5 турів. 27 грудня шахісти зіграли 2 тури, а 28 грудня – 3 тури. Команди були приблизно рівного складу, що забезпечило цікаву боротьбу та непередбачувані результати. До останнього туру не було зрозуміло, як же саме розподіляться місця між командами, враховуючи, що за матчі нараховувалися фактично набрані очки.

Отже, І місце виборола команда у складі Руслана Рзаєва, Іванни Радченко та братів Сергія і Івана Скуратівських.  Руслан та Іванка показали абсолютний результат на своїх шахівницях, 5 очок з 5 можливих, що стало вагомим внеском у загальнокомандний залік. Результат всієї команди 14 очок з 20 можливих.

Відставши лише на 1 очко від команди-переможця, з результатом 13 очок, ІІ сходинку турнірної таблиці посіла команда Максима Ляденка. Склад команди: Ляденко Максим, Цесельський Артем, Демчук Максим та Ходацький Назар. Максим та Назар показали кращі результати на своїх шахівницях набравши відповідно 4 та 5 очок.

ІІІ місце здобула команда Радченка Богдана, що набрала 12,5 очок з 20 можливих. За команду грали: Радченко Богдан, Яременко Владислав, Горьков Денис та Горбовий Андрій.

Решту результатів можна побачити у таблиці.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами та медалями. А всі учасники змагань отримали солодощі. 

Write a comment

Comments: 0
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика