Меморіал М.Анфьорова 24-28 липня 2013 року

З 24 по 27 липня у шаховому клубі РБК м.Коростишева проходив щорічний меморіал М.Анфьорова. Цього року він був вже 6-м. На старт змагань вийшло 40 учасників, які змагалися у трьох турнірах А, В і С.
Турнір А з рейтинг обрахунком налічував 18 чоловік. З них - 5 кмс, решта - першорозрядники. Турнір зібрав представників з таких міст як, Київ, Малин, Житомир, Фастів та Коростишів. У запеклій боротьбі, непрогравши жодної партії перемогу здобув представник м.Малин - Андрієнко Петро з результатом 6,5 очок з 7 можливих. На другому місці шахіст з Житомира - Зосимович Денис який набрав 5,5 очок з 7. Третю сходинку посів Владислав Арманов з міста Коростишева. Його результат 4,5 з 7 очок. Набравши 4 очка з 7 кращою серед жінок стала Турнова Єва.


Турнір В у якому грали шахісти до 10 та 12 років, (грали разом, нагороджувалися окремо), набрав не менш представницький склад. На старт турніру вийшло 15 учасників. З них І розрядів - 6, ІІ розрядів - 5 та ІІІ розрядів - 4. Юні шахівсти з міст Южне (Одеська обл.), Малин, Житомир та Коростишів показали цікаву як для свого віку гру. 
У категорії до 12 років: Перше місце посів Луценко Костянтин набравши 6 очок з 7. На другому місці - Ястремський Микита з результатом 4,5 очка з 7 можливих. Обидва призери з м.Южне. Третє місце виборов шахіст з Коростишева - Псюковський Олег, його результат теж 4,5 очка з 7, але коефіцієнт виявився гіршим ніж у Микити. Серед дівчат, граючи на рівні з хлопцями (фактично зайнявши 2 місце серед усіх учасників), перше місце здобула Ломакова Богдана з результатом 5 очок з 7, з м.Коростишева. Друге та третє місце розділили між собою набравши 3,5 очка з 7 Шаповалова Дар'я з м.Южне та Проценко Ксенія з м. Коростишева. За додатковими показниками та другому місці виявилася Дар'я, а на третьому - Ксенія.
У категорії до 10 років: Перше місце здобув юний, але досить перспективний шахіст з Житомира - Новіцький Ярослав. Його результат 4,5 очка з 7. Друге місце, набравши 4 очка з 7, виборов Криворучко Максим з м. Коростишів. І на третьому місці представник з Малина - Осадчук Дмитро. Він набрав 3,5 очка з 7. Серед дівчат найкращою була третьорозрядниця Гурман Аліка, яка набрала аж 4 очка з 7.

таблиця турніру А
таблиця турнір А.pdf
Adobe Acrobat Document 47.9 KB
таблиця турніру В
таблиця турнір В.pdf
Adobe Acrobat Document 47.7 KB

28 липня відбувся турнір пам'яті М.Анфьорова з швидких шахів. На старт змагань вийшло 30 учасників, з них - 3 майстри ФІДЕ. 

І місце зайняв Добрінецький П.І. з результатом 6 очок з 7.

ІІ місце виборов Андрієнко Петро з м.Малина, який теж набрав 6 очок з 7, але мав гірший коефіцієнт.

ІІІ місце у Коляденко Максима з м.Києва. Його результат 5,5 очок з 7 можливих.

Кращим серед юнаків став - Волотовський Кирил.

Кращим серед ветеранів - Венгловський Казимир.

Кращою серед жінок - Шемет Марина.

Таблиця меморіалу М.Анфьорова зі швидких шахів
швидкі шахи.pdf
Adobe Acrobat Document 51.0 KB

Write a comment

Comments: 0
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика