Обласний турнір до Дня шахів

29 липня 2013 року в шаховому клубі РБК міста Коростишева пройшов обласний турнір з нагоди дня шахів в Україні.  Змагання особисті, проводились за швейцарською системою у шість турів, комп'ютерне жеребкування.
Контроль часу: по 15 хвилин на партію кожному учаснику. Чоловіки та жінки грали разом в одному турнірі, з окремим заліком серед жінок.

У турнірі прийняли участь 20 шахістів з м.Житомир, м.Коростень, м.Коростишів та смт.Попільня, з них 15 чоловіків та 5 жінок. 

Переможцем змагань став рейтинг-фаворит турніру, майстер ФІДЕ - Ярослав Нестерович Думанський з м.Житомир, який одержав перемоги у всіх партіях в результаті набравши 6 очок з 6 можливих.

Друге місце, відставши від переможця турніру на 1 очко, зайняв Владислав Арманов з м.Коростишів.

На третьому місці Володимир Андрієвич з м.Коростень. Його результат 4,5 очка з 6.

У заліку серед жінок, перше місце зайняла Марина Шемет, яка набрала 3 очка з 6. З таким же результатом, але гіршим коефіцієнтом друге місце посіла Богдана Ломакова. На третьому місці, з результатом 2 очка з 6, опинилася Єва Турнова. Всі призери жінки - представниці м.Коростишів.

Переможці та призери серед чоловіків та серед жінок нагороджені дипломами департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. 

Обласний турнір до Дня шахів в Україні
таблиця.pdf
Adobe Acrobat Document 48.5 KB

Write a comment

Comments: 0
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика