Районна спартакіада школярів, 12-13 лютого 2015 року (місто)

12-13 лютого 2015 року у шаховому клубі РБК проходила міська спартакіада школярів з шахів. Команди школи № 1, ліцею № 2, школи № 3, гімназії № 5 та школи № 9 (всі навчальні заклади І-ІІІ ступенів міста) змагалися за звання найсильнішої. Честь шкіл захищали 4 юнаки та 1 дівчина, що змагалися за коловою системою у 5 турів. Нажаль, через хворобу учнів шкіл, не всі команди зібрали у свій склад найсильніших шахістів своєї школи.

Трійка призерів (команди  школи № 1, ліцею № 2 та гімназії № 5) визначилася ще після першого ігрового дня, а от як вони розподілять між собою місця, не було відомо аж до останньої партії 5 туру.

Отже, в запеклій боротьбі, з результатом 14 очок (2 виграні матчі та 2 зіграні унічию) І місце виборола команда школи № 1. Склад команди: Арманов Владислав, Рзаєв Руслан, Бурилко Дмитро, Білецький Валентин та Каленюк Галина. 

Команди гімназії № 5 та ліцею № 2 розділили між собою ІІ та ІІІ місце. Результат команд 12,5 очок. За додатковими показниками, ІІ місце здобула команда гімназії № 5 (3 виграні матчі та 1 зіграний унічию). Склад команди: Петрук Богдан, Петрук Артем, Криворучко Максим, Яременко Андрій та Проценко Ксенія.

ІІІ місце посіла команда ліцею № 2 (2 виграні матчі, 1 зіграний унічию та 1 програний). Цікавий склад цієї команди, за неї грали аж 3 дівчинки та лише 2 хлопчики: Ломакова Богдана, Ляденко Максим, Радченко Богдан, Гурман Аліка та Радченко Іванна.

На IV сходинці турнірної таблиці опинилася команда школи № 3. А на V місці – команда школи № 9.

Команди, що зайняли І-ІІІ місце нагороджені дипломом.

Кращі результати на своїх шахівницях:

1 шахівниця – Арманов Владислав (школа № 1).

2 шахівниця – Рзаєв Руслан (школа № 1).

3 шахівниця – Бурилко Дмитро (школа № 1).

4 шахівниця – Яременко Андрій (гімназія № 5)

5 шахівниця – Герасимчук Юлія (школа № 3).

Write a comment

Comments: 0
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика