Сімейний турнір-2014

Вже традиційно під час зимових канікул у нашому шаховому клубі проходить сімейний турнір якого з нетерпінням чекають як дорослі, так і юні шахісти. Адже нечасто випадає можливість пограти у команді зі своїм татом чи хрещеним, дідусем чи братиком і перевірити, яка ж маленька шахова родина грає найкраще!

На старт змагань вийшло 10 команд (турнір "А" 5 команд та турнір "Б" 5 команд).

Сімейний турнір "А" (ІІ-І розряд), проходив за коловою системою у 5 турів. Шахові баталії були яскравими та насиченими, а кожна партія цікавою та захоплюючою.  Отож у цій боротьбі І місце посіла команда родини Ніколайчук (Ніколайчук Діма та Матвєєв), які не програвши жодного матчу, набрали 6,5 очок з 8. На ІІ сходинці опинилася сім'я Волотовських (Волотовський Кирил та Волотовський Єфім), які набрали 6 очок, відставши від першого місця всього на 0,5 очка. ІІІ призову сходинку здобула родина Новобранців (Новобранець Ярослав та Талько Борис Євтихійович). Їх результат 4,5 очка з 8 можливих.

У турнірі "Б" (ІІІ-ІІ розряд) шахові родини, грали за коловою системою у 5 турів. Боротьба була досить напруженою та запеклою, у якій І місце виборола сім'я Яременків (Яременко Андрій та Яременко Євгеній), яка набрали 6 очок з 8 можливих. Відставши від команди переможця всього на півочка, тобто набравши 5,5 очок з 8, ІІ місце посіла сім'я Радченків (Радченко Богдан та Радченко Валентин). ІІІ сходинку посіла ще одна команда родини Радченків у складі Радченко Іванни та Коломійця Івана, які набрали 4 очка.

Такі турніри допомагають зміцнювати родинні зв'язки та дають можливість молодшим поколім перейняти досвід старших. Всі учасники отримали незабутні враження від змагань, а переможці та призери здобули ще й кубки, медалі та дипломи.