Чемпіонат області серед юнаків та дівчат

З 13 по 15 вересня 2013 року в м. Житомирі у приміщенні ДЮСШ№1 проходив чемпіонат Житомирської області серед юнаків та дівчат по віковим групам до 12, 14 та 16 років. На старт змагань вийшло 67 учасників з таких міст, як Житомир, Бердичів, Коростень, Коростишів, Малин та Новоград-Волинський. 

Наймасовішим був турнір серед юнаків до 12 років. У ньому приймали участь 29 учасників, які грали за швейцарською системою 6 турів.

Перше-друге місце з результатом у 5 очок з 6 можливих розділили між собою Новицький Ярослав (м.Житомир) та Єрган Валентин (м.Коростень). Враховуючи, що у обох шахістів були однакові додаткові показники, учасники грали тай-брейк, 4 додаткові партії по 5 хв. В цих партіях результат виявився рівним 2:2. І тільки у 5-тій додатковій партії перемогу здобув Ярослав. Він і посів І місце у змаганнях. 

На третій сходинці опинився теж представник м.Житомир - Шахрай Юрій з результатом 4,5 очка з 6.

Турнір серед дівчат до 12 років зібрав 9 учасниць, які теж грали 6 турів за швейцарською системою.

У цих змаганнях не було рівних Корнійчук Олександрі (м.Житомир), яка показала абсолютний результат 6 очок з 6. Друге-третє місце розділили між собою Пампуха Олександра (м.Житомир) та Радченко Іванна (м.Коростишів). Обидві учасниці набрали по 4 очка. За додатковим показником на другій сходинці опинилася Олександра, а третю сходинку зайняла Іванна. 

10 учасників вийшло на старт чемпіонату області серед юнаків до 14 років. 6 турів швейцарської системи так розподіли місця між учасниками: 

Першу та другу сходинку змагань розділили Ковальчук Дмитро (м.Малин) та Лудіщев Артем (м.Житомир), які набрали по 4,5 очка з 6 можливих. І лише за додатковими показниками Юрій посів 1-ше місце, а Артем - 2-ге. Третє місце виборов представник м.Житомир, Глухоман Артем. Результат Артема 3,5 очка з 6.

Турнір дівчат до 14 років зібрав 4 учасниці, які грали за коловою системою у два круга.

Не програвши жодної партії, чемпіонкою області до 14 років стала Ломакова Богдана (м.Коростишів), яка набрала 4,5 очка з 6. На другому місці - Олійник Анастасія (4 очка) та на третьому - Кулага Даріна (3,5 очка). Обидві учасниці представниці м.Житомир.

Змагання серед юнаків до 16 років (10 учасників), які грали 6 турів за швейцарською системою, виявили такі результати:

Перше місце з результатом 4,5 очка з 6, виборов учасник з м.Житомир - Зосімович Денис. Другу та третю позицію у турнірній таблиці розділили Іванішен Юрій (м.Бердичів) та Арманов Владислав (м.Коростишів) В обох учасників по 4 очка з 6 можливих. За додатковими показниками другим виявився Юрій, а третім - Владислав.

Дівчата до 16 років (5 учасниць) грали за коловою системою 5 турів і показали такі результати:

Перше місце, набравши 3 очка, посіла Прищенко Юлія. Другу позицію у турнірній таблиці завоювала - Олійник Кристина. А третє місце виборола - Трофименко Діана. У Кристини та у Діани по 2,5 очка. Всі три призерки змагань з м.Житомир.

Вітаємо нових чемпіонів області та бажаємо їм подальших перемог!

Таблиця 12 років (дівчата)
12 років (дівчата).jpg
JPG Image 158.1 KB
Таблиця 12 років (юнаки)
12 років (юнаки).jpg
JPG Image 258.6 KB
Таблиця 14 років (дівчата)
14 років (дівчата).jpg
JPG Image 365.0 KB
Таблиця 14 років (юнаки)
14 років (юнаки).jpg
JPG Image 138.1 KB
Таблиця 16 років (дівчата)
16 років (дівчата).jpg
JPG Image 403.1 KB
Таблця 16 років (юнаки)
16 років (юнаки).jpg
JPG Image 148.2 KB

Write a comment

Comments: 0
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика