Шахове Полісся

 23 листопада 2013 року у шаховому клубі РБК пройшов відкритий обласний командний шаховий турнір "Шахове Полісся", присвячений 50-річчю заснування Коростишівського шахового клубу. Ці змагання були проведені з метою відродження камандних змагань у нашій області. Та дуже шкода, що цю ініціативу не підтримали шахісти інших районів Житомирщини.

На старт змагань вийшло всього 4 команди: 3 команди з Коростишівського району та 1 команда Попільнянського району. Склад команди був 4 учасники, які грали за коловою системою з контролем часу 25 хвилин на партію кожному учаснику. Переможці визначалися за такими показниками: за командними очками (перемога - 2, нічия - 1), наявність жіночої дошки в команді та фактично набраним очками. 

Незважаючи на невелику кількість команд, які приймали участь у турнірі, боротьба була від цього не менш запеклою. Перше місце зайняла команда ДЮКФП м.Коростишева (Кравченко, Арманов, Волотовський, Германович), яка набрала 5 командних очок. Друге-третє місце між собою розділили команди Коростишівського педагогічного коледжу та Попільнянського району, які набрали по 3 командні очки. За додатковим показником (навність жіночої дошки в команді), ІІ-гу сходинку посів Коростишівський педагогічний коледж (Герасимчук, Корзун, Турнов, Шемет). ІІІ-тє місце здобула команда Попільнянського району (Ільїн, Палійчук, Березовський, Мерзлий). Команди переможці та призери нагороджені кубками та грамотами.

Кращі результати по дошкам:

І дошка - Ільїн (Попільнянський район),

ІІ дошка - Корзун В.М. (Коростишівський педагогічний коледж),

ІІІ дошка - Волотовський К. (Коростишівський ДЮКФП),

ІV дошка - Мерзлий П. (Попільнянський район).

 

 

Write a comment

Comments: 1
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика