"Шахові надії"

Напередодні Дня захисту дітей, з 23 по 24 травня 2015 року, у шаховому клубі РБК проходив командний турнір серед учнів 1-4 класів «Шахові надії». На старт змагань вийшло 8 команд: «Ферзі», «Переможці», «Королі», Центральні пішаки», «Новачки», «Пішаки», «Тура», «Шахісти» (назви команд придумали самі діти). Склад команди 4 учасники, причому на шахівниці могли грати як дівчатка, так і хлопчики. Змагалися школярі за коловою системою у 7 турів, з контролем часу – по 30 хвилин кожному учаснику до закінчення партії.

З першого туру лідером змагань стала команда «Ферзі», в якій грало два другорозрядника та два третьорозрядника. Не програвши жодного матчу, з результатом 26 очок з 28 можливих вона і зайняла І місце. За команду грали: Яременко Андрій, Рубан Андрій, Цесельський Артем, Мостіпака Леонід.

А от боротьба між другим та третім місцем точилася протягом усього турніру і вирішилася аж у останній партії 7 туру. З результатом 21 очко, ІІ місце виборола команда «Переможці». Склад команди: Горьков Денис, Довгалюк Вадим, Семенович Артем та Ходацький Назар. Відставши лише на 1 очко, ІІІ місце посіла команда «Центральні пішаки». Яременко Владислав, Тімаков Ростислав, Євдоченко Ірина, Бондар Софія набрали командою 20 очок.

Не обійшлось у турнірі і без сенсацій, четверторозрядники грали у нічию з третьорозрядниками та вигравали у другорозрядників. 

Паралельно з основним турніром проходив ще один - «Шахові перспективи». У ньому змагалися 10 дошкільнят. Дітки теж грали 2 дні і зіграли кожен по 6 партій. З абсолютним результатом 6 очок з 6 можливих перемогу у турнірі здобув Ярмоліцький Владислав. Друге та третє місце між собою розділили два учасники: Воронін Даніїл та Вернер Володимир. Результат хлопчиків 5 очок. За додатковими показниками на другому місці опинився Даніїл, а третю сходинку турнірної таблиці виборов Володимир.

Переможці та призери обох змагань нагороджені дипломами ДЮКФП та медалями придбаними за рахунок спонсорів та за сприяння президента федерації м.Коростишева.

Всі учасники змагань нагороджені солодощами придбаними за кошти батьків.

Write a comment

Comments: 0
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика