У 1952 році в Коростишівське шахтоуправління приїхав на роботу молодий інженер Микола Трохимович Волошин. На той час він мав 4-й розряд шахіста. Микола Трохимович як великий любитель та ентузіаст почав збирати навколо себе любителів шахової гри. Грали на квартирах, після роботи в кабінетах, в червоному куточку гуртожитку на вулиці Миру, що навпроти школи № 1. До дорослих стали долучатися і учні 1-ї школи, потім 2-ї школи. Вперше виступили на змаганнях за перепискою (колись ці гравці називалися шахісти-заочники). Коли шахістів стало більше 20 чоловік, утворився шаховий гурток, а 6 грудня 1963 року цей шаховий гурток перейменували у ШАХОВИЙ КЛУБ. (Ця дата вважається датою заснування Коростишівського шахового клубу!) Про це було опубліковано в районній газеті кореспондентом Михайлом Морозом та обласним радіокореспондентом Хорохонько. Про цю подію було оголошего по радіо на всю Україну, і висвітлено у журналі "Шахматы в СССР".

У 1964 році був збудований Будинок культури і в ньому виділено кімнату під районний шаховий клуб, в якому ми знаходимося і зараз.

У 1967 році в Коростишеві відкрили спортивну школу з легкої атлетики, а в 1969 році відкрили відділення з шахів, в якому першим тренером працював М.Т.Волошин. Вже через рік вперше виступили командою на республіканських змаганнях в м.Чернівці де зайняли 14-те місце з 22-ох. 

У 1973 році на республіканських змаганнях у м.Житомирі перше місце зайняла Лариса Мучник і виконала норматив кмс. 

Протягом багатьох років розвиток шахів підтримував директор ДЮСШ, заслужений тренер України, почесний працівник фізкультури і спорту України - Володимир Романович Зорник.

У 1992 році ДЮСШ було перейменовано у ДЮКФП (дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки). Сьогодні в ньому працюють тренерами випускники шахової школи та учні Миколи Трохимовича Волошина: Кравченко Леонід Григорович, Добрінецька Світлана Львівна, Дяченко Тетяна Володимирівна, Борейко Михайло Васильович та Добрінецький Павло Іванович, завдяки якому зберігся цей шаховий клуб.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика