Першість району серед хлопчиків та дівчаток до 8 та 10 років

Під час весняних канікул, 19-20 березня 2016 року, у шаховому клубі проходила першість району серед хлопчиків та дівчаток до 8 та 10 років. За титул чемпіона (чемпіонки) у своїх вікових категоріях боролося 29 учасників.

У турнірі серед юнаків до 10 років, що проходив за коловою системою, грало шестеро шахістів. Двоє учасників, які набрали по 4 очка з 5 можливих і розділили між собою перше-друге місце. За додатковими показниками: І місце здобув Мостіпака Леонід, ІІ місце – Довгалюк Вадим. На ІІІ сходинці турнірної таблиці опинився Горьков Денис. Його результат 3 очка.

У турнірі серед хлопчиків до 8 років, що проходив за швейцарською системою, змагалося аж 19 учасників. У напруженій боротьбі, показавши абсолютний результат 6 очок з 6 можливих, чемпіоном став Ярмоліцький Владислав. Програвши переможцю змагань і набравши 5 очок, ІІ місце здобув Самчик Женя. На ІІІ місці, з результатом 4 очка опинився Плешанов Богдан. (Богдан гарно грав у турнірі та програв лише дві партії Владіку та Жені).

Турнір дівчаток до 8 років проходив за коловою системою у два кола. Четверо юних шахісток, одній з яких було лише 5 років, не поступалися одна одній. Чемпіонкою району до 8 років стала – Фіголь Мар’яна. Срібною призеркою – Далькевич Женя, а бронзовою призеркою – Циганчук Анна. Бубон Настя показала кращий результат серед учасниць до 6 років.

 

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами та солодощами. 

Write a comment

Comments: 0
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика