ХІ всеукраїнський шаховий турнір пам'яті Миколи Анфьорова                   (1-2 липня 2017 року)

Списки попередньо зареєстрованих учасників:

Турнір А (2005-2006 р.н.)

№ п\п Прізвище та ім'я учасника Розряд  Рейтинг Рік народження Місто
1 Сичевський Богдан І 2006 2006 Київ
2 Герасимчук Юлія І 1924 2007 Коростишів
3 Цегельник Віталій І 1850 2005 Гришківці
4 Радченко Богдан І 1808 2005 Коростишів
5 Горьков Денис ІІ 1800 2006 Коростишів
6 Довгалюк Вадим ІІ 1800 2006 Коростишів
7 Макеєва Анжеліка ІІ 1800 2009 Н-Волинський
8 Цесельський Артем ІІ 1800 2006 Коростишів
9 Яременко Владислав ІІ 1800 2005 Коростишів
10 Яременко Андрій ІІ 1796 2006 Коростишів
11 Лисаков Михайло ІІ 1778 2006 Київ
12 Ілларіонов Ігор ІІІ 1700 2005 Житомир
13 Тимошов Тарас ІІІ 1700 ? Н-Волинський
14 Керест Назар ІV 1600 2005 Коростишів
15          
           

Турнір В (2007-2008 р.н.) не вище ІІ розряду

№ п/п Прізвище та ім'я учасника Розряд  Рейтинг Рік народження Місто
1 Безшкурий Максим ІІ 1800 2008 Житомир
2 Громов Максим ІІ 1800 2007 Житомир
3 Ковтун Олександр ІІ 1800 2007 Житомир
4 Литвин Артем ІІ 1800 2008 Київ
5 Яковенко Костянтин  ІІ 1800 2007 Коростишів
6 Ярмоліцький Владислав  ІІ  1800 2008 Коростишів
7 Керест Іван  ІІІ  1700 2008 Коростишів 
8 Лисюк Ігор ІІІ 1700 2008 Житомир
9 Нагорний Єгор ІІІ 1700 2007 Біла Церква
10 Пашковський Ігор ІІІ 1700 2008 Житомир
11 Поліщук Іван ІІІ 1700 2008 Біла Церква
12 Соломонюк Богдан ІІІ 1700 2008 Житомир
13 Токар Олександра ІІІ 1700 2008 Житомир
14 Здорик Данило ІV 1600 2007 Гришківці
15 Колесник Артем ІV 1600 2008 Житомир
16 Пошабля Нікіта ІV 1600 2008 Житомир
17 Сенько Роман ІV 1600 2008 Коростишів 
18 Цегельник Юлія ІV  1600   2008   Гришківці
           

Турнір C (2009 р.н. і молодші) не вище ІІІ розряду

№ п/п Прізвище та ім'я учасника Розряд  Рейтинг Рік народження Місто
1 Воронін Даніїл ІІІ 1700 2009 Коростишів
2 Герасимчук Аліна  ІІІ  1700 2010 Коростишів
3 Далькевич  Євгенія  ІІІ  1700 2009 Коростишів 
4 Крушевський Іван ІІІ 1700 2009 Житомир
5 Паремський Євгеній ІІІ 1700 2010 Київ
6 Плешанов Богдан ІІІ 1700 2009 Коростишів 
7 Самчик Євген ІІІ  1700   2009  Коростишів
8 Сидлецький Давид ІІІ 1700 ? Н-Волинський
9 Cимон Артем ІІІ 1700 2010 Житомир
10 Арманов Арсеній   ІV   1600  2009  Коростишів 
11 Гречина Іван ІV 1600 2010 Житомир
12 Москальцов Арсеній ІV 1600 2009 Коростишів
13 Проценко Олексій ІV 1600 2010 Коростишів
14 Рабченюк Захар ІV 1600 2009 Коростишів
15 Розбицький Влад ІV 1600 2009 Житомир
16 Самойленко Володимир ІV 1600 2010 Коростишів
17 Сенько Олена ІV 1600 2010 Коростишів
18 Скоблєв Нікіта ІV 1600 2009 Коростишів 
19 Совенко Маргарита ІV 1600 2011 Коростишів
20 Солдатенков Ілля ІV 1600 2009 Коростишів 
21 Ткачук Кирило ІV 1600 2010 Коростишів
22 Умінський Даніїл ІV 1600 2009 Житомир
23 Федорець Артур ІV 1600 2011 Коростишів
24 Фіголь Мар'яна ІV 1600 2009 Коростишів
25 Харлап Олександр ІV 1600 2011 Коростишів
26 Чугунов Андрій ІV 1600 2009 Житомир
27 Шилюк Михайло ІV  1600   2010  Житомир
 28  Здорик Надія б/р 2009  Гришківці 
           

Оставить комментарий

Комментарии: 1
  • #1

    Сичевський Богдан (Понедельник, 26 Июнь 2017 13:33)

    Турнір пам'яті Миколи Анфьорова. Сичевський Богдан 1р.,2006 р.,рейтинг 2006, турнир А

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика