XIV обласні сільські спортивні ігри Житомирщини з шахів серед команд сільських, селищних рад та ветеранів

25 жовтня 2014 року у шаховому клубі Коростишівського будинку культури відбулися XIV обласні сільські спортивні ігри Житомирщини з шахів серед команд сільських, селищних рад та ветеранів. До участі в змаганнях зареєструвалося 6 команд: з Новоград-Волинського, Червоноармійського, Попільнянського, Житомирського, Володарськ-Волинського та Коростишівського району. Змагання проходили за коловою системою в 5 турів у двох категоріях: основний склад (команда сільських рад, склад команди 2 чоловіка + 2 жінки ) та ветерани (склад команди 1 чоловік + 1 жінка). Контроль часу по 15 хвилин кожному учаснику до закінчення партії (швидкі шахи). Очки за матчі зараховувалися фактично набрані.

 

В обох турнірах напружена боротьба точилася між командами до останнього туру.

Основний склад:

З результатом 17,5 командних очок перше місце виборола команда Житомирського району у складі: Ревуцького Володимира, Олішевського Андрія, Кручак Лесі та Тіторенко Ольги. Другу турнірну сходинку посіла команда Коростишівського району, (Кравченко Леонід, Арманов Владислав, Дяченко Тетяна, Шемет Марина), що відстала від команди-переможця змагань на 2 очки. Результат команди 15,5 очок. На третьому місці опинилася команда Новоград-Волинського району з результатом 14 очок. Склад команди: Поліщук Анатолій, Слепченко Віктор, Маліновська Марія і Ткачук Оксана. На четвертому місці – Попільнянський район. На п’яту сходинку опустився Володарськ-Волинський район. Закриває турнірну таблицю Червоноармійський район.

Ветерани:

І-ІІ місце розділили між собою команди Коростишівського та Житомирського району, що набрали по 8,5 командних очок з 10 можливих. За додатковим показником золото отримала команда Житомирського району (Жданович Валерій, Кравчук Олена), а срібло - команда Коростишівського району (Кравченко Анатолій, Добрінецька Світлана). ІІІ місце виборола команда Володарськ-Волинський району, що набрала 3,5 очка.  На ІV місці турнірної таблиці Новоград-Волинський район. V місце виборов Попільнянський район, а на VІ місці опинився Червоноармійський район.

Команди переможці нагороджені кубками, а всі учасники-призери команд нагороджені дипломами та медалями. 

Write a comment

Comments: 0
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика